+ Skóry i tkaniny

Podobno o gustach się nie dyskutuje. Każdy z nas ma inne preferencje, wymagania i potrzeby. Tapicerka tkaninowa, sprawia wrażenie ciepłej, przytulnej sam mebel staję się bardziej przyjemny . Dodatkowo oferuje w przypadku tkanin typu Aqua Clean możliwość czyszczenia plam wodą, oraz grubsze tkaniny szenilowe turecki .  Za to skóra  polecana jest  często dla osób  doświadczonych , jest wyrobem surowcem, wykorzystywany w przemyśle, pozyskiwany z powłoki ciała zwierząt dzikich i hodowlanych , każdy błam jest inny i posiada charakterystyczne znamiona. Jest podatna na rozciągnięcia i skurczenia . Lecz jest wyrobem naturalnym , posiada znaczenie estetyczne :

 

Nasze materiały oraz skóry od sprawdzonych dostawców w ofercie ponad 2 tysiące materiałów oraz skór , każdy znajdzie odcień dla siebie :

 

Firma Toptextil nieustannie poszerza swoją ofertę materiałów obiciowych i materacowych, dzięki czemu doceniana jest na rynku nie tylko polskim, ale również za granicą. W tym roku nie zamierza spoczywać na laurach – idąc za ciosem, prezentuje zaskakujące kolekcje dzianin obiciowych Toptextil klasycznie i nowocześnie

 

 

Podobno o gustach się nie dyskutuje. Każdy z nas ma inne preferencje, wymagania i potrzeby. Doskonale wiedzą o tym twórcy marki Toptextil, dlatego poszerzają ciągle poszerzają ofertę i całkiem odmienne kolekcje materiałów obiciowych – „Clark” i „Gonzalez”.

 

 

Toptextil ma już dziesięcioletnie doświadczenie na rynku materiałów tapicerskich i doskonale zna swoich klientów. Wie również, że najprostsze rozwiązania sprawdzają się najlepiej. Tym razem proponuje kolekcję „Alonso”. To klasycznie piękna tkanina, której drobna faktura przypomina wzór jodełki. „Alonso” dostępny jest w 12 wersjach kolorystycznych obejmujących zarówno jasne, jak i ciemne barwy. Dodatkowym atutem jest powłoka Cleanaboo, chroniąca tkaninę przed wchłanianiem wody, a tym samym ograniczająca powstawanie plam. „Alonso” to propozycja dla osób uważających, że idealny mebel to mebel przytulny i funkcjonalny. Eksperci z Toptextil cenią klasykę, ale na bieżąco śledzą także trendy modowe, czego dowodem jest kolekcja „Verona”. To ekoskóra idealnie wpisująca się w koncepcję stylu modernistycznego, bardzo popularnego ostatnio w branży architektonicznej. Nowoczesne, industrialne wnętrza nie muszą być zimne i nudne. Kolekcja „Verona”swoją połyskującą fakturą i wspaniałymi odcieniami złota, srebra, czy różu ożywi każde wnętrze i sprawdzi się nie tylko jako obicie Waszego mebla, ale także na wezgłowiu łóżka, a nawet na ścianie. Choć wizualnie przypomina zimną stal, w rzeczywistości doskonale oddaje ciepło, dzięki czemu z pozoru surowe meble, mogą być bardzo przytulne

 

 

Cleanaboo to technologia ograniczająca wchłanianie wody. Dzięki temu każdy rozlany na materiale płyn formuje się w krople, które za pomocą ściereczki lub papierowego ręcznika łatwo można usunąć. Technologia Cleanaboo stworzona została specjalnie dla Toptextil, a następnie opatentowana w Polsce i Unii Europejskiej. Dzięki niej nawet rozlane wino czy kawa nie pozostawią żadnego śladu na materiale.